Od projektu, do realizacji

Projekt zaczynamy od wyboru ulubionego zwierzaka, postaci, koloru tkanin, nici i dodatków. Jeśli twoje dziecko uwielbia SOWY i kolor niebieski, przyjmuję to jako podstawę projektu, który wykonuję ręcznie w zaawansowanym programie do haftu komputerowego. Dzięki temu, TWÓJ pomysł będzie dopracowany w najdrobniejszych szczegółach! Obudź wyobraźnię! Inspiracje znajdziesz w galeriach. Do dzieła!

Lady Owl nici do haftu komputerowego
Projekt haftu dla dzieci Lady Owl
Wizualizacja haftu - Lady Owl
Haft wykonany na podstawie własnego projektu w programie hafciarskim

Jakość i precyzja

Moje produkty wykonane są z najwyższej jakości 100% bawełny, polaru MINKY o gramaturze 380g oraz atestowanych dodatków. Dzięki wysokiej jakości, materiał nie odkształca się, nie spiera i jest odporny na rozciąganie. Jest to bardzo ważne z uwagi na bezpieczeństwo produktu w zetknięciu z delikatną skórą Maluszka, ale również na jego długowieczność i trwałość. Z jednej strony zapewniamy komfort skórze (materiał jest odpowiedni również dla alergików), z drugiej strony produkty są trwałe i będą służyć nam przez długie lata. Dzięki temu nie boją się plam, które dzieci zwyczajowo wprowadzają w nasze życie. Moje produkty można wrzucić do pralki, bez obawy, że razem z plamą "opuszczą nas" również kolory bądź haftowane literki.

Indywidualny styl

Znak Jakości LadyOWL

Każdy projekt jest inny, niepowtarzalny i ma swój charakter! Nieskończona możliwość połączeń wzorów, faktur i kolorów czyni każdy projekt świetną zabawą dla Ciebie i dziecka. Starsze dzieci mogą uczestniczyć w projektowaniu, dzięki temu czują, że tworzą coś swojego, fajnego, czego na pewno będą używać i czym będą się mogły pochwalić innym. Oprócz tego "osobisty" kocyk czy też worek z imieniem można szybciej odnaleźć w przypadku ewentualnej zguby, bo jest charakterystyczny, a dodatkowo zawiera imię naszego Szkraba.

#nowy temat na blog'u

Zastanawialiście się kiedyś jak wygląda Lady Owl "od kuchni"?

Nie tylko zdjęcia gotowych produktów, ale ich powstawanie.

Dziś pokaże Wam kawałek swojej pracowni.

Haft monogramu na poduszce welurowej trwa 40min, mi udało się zamknąć to w minutowym filmie.