Od projektu, do realizacji

Projekt zaczynamy od wyboru ulubionego zwierzaka, postaci, koloru tkanin, nici i dodatków. Jeśli twoje dziecko uwielbia SOWY i kolor niebieski, przyjmuję to jako podstawę projektu, który wykonuję ręcznie w zaawansowanym programie do haftu komputerowego. Dzięki temu, TWÓJ pomysł będzie dopracowany w najdrobniejszych szczegółach! Obudź wyobraźnię! Inspiracje znajdziesz w galeriach. Do dzieła!

Lady Owl nici do haftu komputerowego
Projekt haftu dla dzieci Lady Owl
Wizualizacja haftu - Lady Owl
Haft wykonany na podstawie własnego projektu w programie hafciarskim
Wyprawka haftowana personalizowana do przedszkola

Jakość i precyzja

Moje produkty wykonane są z najwyższej jakości 100% bawełny, polaru MINKY o gramaturze 380g oraz atestowanych dodatków. Dzięki wysokiej jakości, materiał nie odkształca się, nie spiera i jest odporny na rozciąganie. Jest to bardzo ważne z uwagi na bezpieczeństwo produktu w zetknięciu z delikatną skórą Maluszka, ale również na jego długowieczność i trwałość. Z jednej strony zapewniamy komfort skórze (materiał jest odpowiedni również dla alergików), z drugiej strony produkty są trwałe i będą służyć nam przez długie lata. Dzięki temu nie boją się plam, które dzieci zwyczajowo wprowadzają w nasze życie. Moje produkty można wrzucić do pralki, bez obawy, że razem z plamą "opuszczą nas" również kolory bądź haftowane literki.

Indywidualny styl

Znak Jakości LadyOWL

Każdy projekt jest inny, niepowtarzalny i ma swój charakter! Nieskończona możliwość połączeń wzorów, faktur i kolorów czyni każdy projekt świetną zabawą dla Ciebie i dziecka. Starsze dzieci mogą uczestniczyć w projektowaniu, dzięki temu czują, że tworzą coś swojego, fajnego, czego na pewno będą używać i czym będą się mogły pochwalić innym. Oprócz tego "osobisty" kocyk czy też worek z imieniem można szybciej odnaleźć w przypadku ewentualnej zguby, bo jest charakterystyczny, a dodatkowo zawiera imię naszego Szkraba.

#nowy temat na blog'u

Poduszka welur metalizowana nić

W sam raz na dzisiejszą rocznicę ślubu rodziców.
40 lat w miłości... Wszystkiego najlepszego! Następnych dziesiątek!